Rejestracja  | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ReZeRw@team_Kokosz
Pon 16 Mar, 2009
brak kultury:(
Autor Wiadomość
1990artek 
Gefreiter

Wysłany: Pią 13 Mar, 2009   brak kultury:(

siema prosze o bana dla tego kolesia...nie chcialem pisac ale juz prawie 2 tygodnie mnie denerwuje wyzwiskami itp prosze o bana dla niego tylko na pare dni zeby sie nauczyl kultury troche jego nik to nigger czy jakos tak

nigger 
Gefreiter

Wysłany: Sob 14 Mar, 2009   

Witam,
Zaczynając swojego posta chcę usprawiedliwić moje zachowanie jakie zaszło na serwerze. Spowodowane ono było przez mojego przedmówce o nicku wow/low/xXx w grze. Co zrobił? Otóż, gracz ten używa cheat'ów podczas rozgrywki aim/wh. Pomijam już fakt, iż jego poziom intelektualny oraz umysłowy jest na niskim poziomie, a chamstwo w stosunku do innych graczy jest karygodne. Nie wspomnę już o reklamie innego servera o nazmie "chojrak" i mówieniu (z góry przepraszam za wulgaryzmy) "wypierdalaj noobie nie mam rzadnych cheatuf idź lepiej na server Chojrak i naucz się grać"(cytuje dosłownie). Mogą to potwierdzić osoby aktywnie grające na serwerze rezerwatu Cod2. Uważam, iż staty 100-13 na tdm i zabijanie moich kolegów przez ścianę i seria jakiś 20 headów podrząd jest oczywistym argumentem wskazującym na to, że ów gracz posiada cheaty.
Dzisiejsza młodzież nie widzi niestety świata bez różnorodnych "pomocy" w postaci cheatów do gier, co sprawia, że starsi gracze są zderenowaani. Bo zamiast wypocząć po pracy muszą patrzeć jak taki gówniarz zabija wszystkich wokół i wkurwia na około, że nie umieją grać.
Na koniec mojej wypowiedzi, proszę o wybacznie użytych wulgaryzmów prze zemnie i o zbanowanie gracza xXx/low/wow/artek1990 w grze na jakiś czas. Tak jak już wcześniej wspominałem inne osoby grające mogą to potwierdzić.
P.S Poćwicz na ortografią i iterpunkcją.
P.SS Pójdź lepiej do szkoły, a nie graj na kompie
P.SS Możemy pogadać na Ts'sie/Vt jeżeli masz jakieś problemy ze sobą. Nie zdziwiłbym się jakbym usłyszał jakieś dziecko przed mutacją.
Pozdro

1990artek 
Gefreiter

''Pomijam już fakt, iż jego poziom intelektualny oraz umysłowy jest na niskim poziomie'' ?? idz do szkoly:)nie mam cheatow i pominales moj jeden nik ''artek''haxy trzeba udowodnic a to kolejne przyklady jego zachowania(a i jeszcze jedno niegdy nie mielm statow 100 na 13)podawaj skreeny a nie to co wymyslasz.

nigger 
Gefreiter

Proszę, przestań już się kompromitować jak coś to podam Ci namiary n ts'a lub venta i pogadamy. Masz ochotę? Ja chętnie z tobą porozmawiam i powiem ci co o tobie myślę na osobności. Możemy pogadać w obecności admina jak chcesz. Nie ma problemu, ale wątpię w to gdyż spodziewam się po drugiej stronie monitora jakiegoś dziecko niewychowanego, który się wyżywa w grze bo w realu dostaje po mordzie. Nie pozwolę na to żeby jakiś gówniarz obrzucał mnie błotem.
Pozdro

1990artek 
Gefreiter

hahahahahahahahahahahahaha jaki ziom ooo lol myslalem ze ty mnie 1 vs1 wyzywasz czy cos a ten chce gadac hahahahaha wez se znajdz babe a nie 26 lat i przy kompie siedzi i mlodszych zaczepia(chyba jestes pedal)jaki koles...a i jeszcze cos jak wyszedles to sie okazalo ze sporo os podziela moje zdanie:)juz do mnie nie pisz i nie komentuj mojej gry bo jesli jestes pedal to ja sie nie bawie w takie klocki:) gadac chce lol wez sie stuknij . a przed kompem sie nie wyzywam tylko gram dla przyjemnosci.hahaha rozbawiles mnie tym ''chodz pogadac''haha a juz na bank nie bede z toba na osobnosci (co za ludzie po internecie grasuja)

Zombek 
Obergefreiter

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Ja tutaj popieram NIGGER'a :super: 1990artek pisze bez sensu ledwo się odczytałem to o tam wymamrotał :P 1990ARTEK ale w grze naprawdę jesteś podejrzany !! ! :mlotek: Niech tylko pogrzebie w fotach i filmikach z XF na pewno coś bardzo dziwnego znajdę, i wrzucę na forum.

AMD Athlon 64 5000+ | Gigabyte M55S-S3| Gigabyte GeForce 8500GT 512MB DDR3 | 3000 MB RAM 800 MHZ CL.5 GoodRam | Pentagram 500w

1990artek 
Gefreiter

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

http://www.youtube.com/wa...feature=related
moze jak zobaczycie haxy to zmadrzejecie boty

KONIEC JĘKÓW I STĘKÓW ZANIM BĘDĘ MUSIAŁ ROZDAĆ WARNY- ZAMYKAM TEMAT
Ostatnio zmieniony przez ReZeRw@team_Kokosz Pon 16 Mar, 2009, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi